Orlen zrezygnuje z projektu Polaris. Miał pochłonąć nawet miliard dolarów
Inwestycja miała pochłonąć nawet 1 mld USD, czyli blisko 4 mld zł, a Orlen miał stać się regionalnym liderem transformacji energetycznej – tak w ubiegłym roku opisywano głośny projekt Polaris, polegający na magazynowaniu dwutlenku węgla pod dnem Morza Barentsa (Orlen…
