Nowe szczegóły w sprawie darmowych napojów w systemie kaucyjnym
W najbliższych miesiącach rząd rozważy włączenie do systemu kaucyjnego jednorazowych butelek szklanych, w tym popularnych „małpek”. Decyzja ta, zgodnie z zapowiedzią minister klimatu i środowiska Pauliny Hennig-Kloski, zostanie podjęta po okresie letnim, pod warunkiem stabilnego funkcjonowania obecnego systemu kaucyjnego i…










